Ağustos 12, 2011

Man ve Neoplanlar filoları güçlendirdi

MAN ve Neoplan filolardaki yerini almaya devam ediyor. Gerçekleştirilen son teslimatlarda, Özkaymak, Lüks Gümüşhane, Tokat Seyahat ve Isparta Petrol firmalarının tercihi Neoplan oldu.

Özkaymak Turizm bireyselcilerinden Taşoluk Taşımacılık firması 1 adet Neoplan Tourliner otobüs satın aldı. Firma yetkilisi Tuncer Taşoluk, daha önce de Neoplan kullandıklarını ve araçtan son derece memnun olduklarını söyledi. Taşoluk, bu bağlamda Özkaymak firması için de NEOPLAN’ı tercih ettiklerini ifade etti. Düzenlenen teslimat töreni ile araç, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Satış Yöneticisi Ufuk Demirer tarafından Tuncer Taşoluk’a teslim edildi.

Lüks Gümüşhane’ye Lüks Neoplan

Lüks Gümüşhane firması filosunu Neoplan Starliner ile güçlendirdi. Firma ortaklarından İdris Çimen, şirketi Bedirhan Madencilik adına satın aldığı Neoplan Starliner otobüsün filolarında bir ilk olduğunu belirterek, Neoplan Starliner’ın filolarına prestij ve güç katacağını söyledi.  Düzenlenen törenin ardından, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Satış Yöneticisi Coşkun Saraç tarafından satışı gerçekleştirilen araç, Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer tarafından firma yetkililerine teslim edildi.

Tokat Seyahat'e Tourliner

Tokat Seyahat, sipariş verdiği 3 adet Neoplan Tourliner seyahat otobüsünü törenle teslim aldı. Törende konuşan firma yetkilisi Ahmet Arat: “Teslim almış olduğumuz bu araçlar diğerlerinden farklı olarak desenli laminant parke ve deri koltuk özelliğine sahip. Araçlarımızın yolcularımız için üstün konfor sağlayacağına inanıyorum” dedi. MAN Kamyon ve Otobüs TİC. A.Ş. Satış Direktörü Eren Gündüz ile Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer’in de katıldığı törende araçlar firma yetkilileri Ahmet Arat ve Mustafa Tekeli’ye teslim edildi.

Isparta Petrol de Neoplan dedi

Isparta bölgesinin merkez firması Isparta Petrol Turizm, filosunu satın aldığı 2 adet Neoplan  Cityliner ile güçlendirdi. Düzenlenen teslimat töreninde konuşan firma yetkilisi Ömer Baştok: “Araçların peron duruş ve görünümleri oldukça farklı. Yeni araçlarımız firmamızın prestij ve kalitesine değer kattı. Isparta halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.  Araçlar daha sonra MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Satış Yöneticisi Ufuk Demirer tarafından firma yetkilisi Ömer Baştok’a teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir