Mayıs 27, 2008

MAN yetkili servisi Akman Otomotiv'in ikinci hizmet noktası İzmit'te

MAN markalı araçlara Gebze’de satış, servis ve yedek parça hizmeti veren Akman Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti, ikinci yetkili servisini İzmit otobanı üzerinde açtı böylece MAN’ın Türkiye’deki 28’inci yetkili servisi hizmete girdi.

4700 metrekare kapalı alana sahip plazada 150 metrekare sergi alanı, 2200 metrekare mekanik bakım, 600 metrekare kaporta boya, 700 metrekare yedek parça deposu ve 1050 metrekare sosyal tesisler bulunuyor. 12 adet sigorta şirketi ile anlaşmalı olarak faaliyet gösterecek olan serviste; MAN markalı araçların yürüyen aksamları, kaporta-boya, elektrik, elektronik fren ve diğer tüm hizmetler verilecek. Firma, yıl sonuna kadar 5 yeni servis daha açarak servis sayısını 33’e çıkarmayı hedefliyor. Yeni servislerin açılacacağı iller; Diyarbakır, Malatya, Van, Eskişehir ve Çorum olarak belirtiliyor.

Gerçekleştirilen açılış törenine katılan isimler arasında; MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret Yürütme Kurulu Başkanı Tuncay Bekiroğlu, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Müdürü Kemal Erdoğan, Müşteri Hizmetleri Müdürü Eren Gündüz, Yedek Parça Müdürü Can Cansu ile Akman Otomotiv Yönetim Kurulu Üyeleri Suat, İbrahim ve Yılmaz Akdeniz yer aldı.

MAN, geçen yıl Tekirdağ, Trabzon, Mardin, Düzce, Bursa ve Ankara’da 2 adet olmak üzere toplam 7 yetkili servis açılışı gerçekleştirerek  yurt genelindeki servis sayısını 27’ye çıkartmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir