Mart 1, 2011

Maysan Mando bayileri Kıbrıs'ta toplandı

Otomotiv yan sanayinin önde gelen kuruluşlarından ve amortisör üreticisi Maysan Mando, verimli geçen 2010 yılını bayileriyle birlikte Kıbrıs’ta düzenlediği toplantı ile değerlendirdi. Toplantıda, 2010 yılında sektörde ve Maysan Mando’daki yenilikler ile ilgili bilgilendirme yapıldı, pazar ve mevcut sistem değerlendirildi.

Toplantıya Maysan Mando Genel Müdürü Erdal Elbay, Genel Müdür Yardımcısı Kyeong Sun Choi ve Satış Pazarlama Müdürü Erdi Ceyhan katıldı.

Maysan Mando Genel Müdürü Erdal Elbay, bayilere hitaben yaptığı konuşmada değişen ve gelişen yenileme pazarında, Maysan Mando ailesinin önemli bir parçası olan bayilerle birlikte elde edilen sürekli büyümenin devamı için yapılan bu toplantıların önemine değindi. Elbay, krizle geçen 2009 yılının ardından 2010 yılında sektörde yakalanan pozitif ivmelenmenin herkese moral verdiğini belirtirken, 2011 yılı için de beklentilerin olumlu olduğunu hatırlattı. Elbay, Türkiye’de ve dünyada bir marka haline gelen Maysan Mando çatısı altında bayilerle birlikte daha çok çalışılmaya odaklanılması gerektiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir