Mart 14, 2007

MBS filosunun ilk araçları BMC Levend XL'ler

MBS Turizm, servis taşımacılığında BMC’yi tercih ederek, 7 adet Levend XL 17+1 araçla ilk filo yatırımını gerçekleştirdi. BMC’nin ana bayilerinden Aslan Uzunalioğlu Motorlu Araçlar AŞ Kartal Şubesi’nin satışını yaptığı araçlar, 13 Mart 2007 tarihinde BMS firma sahipleri Mustafa Süs, Metin Süs ve Bahattin Süs’e törenle teslim edildi.
Mustafa Süs törende  yaptığı konuşmada, 35 yıldır akaryakıt istasyonu işletmeciliği yaptıklarını, bir yıl önce de 142 kiralık araçla İstanbul, Bursa ve Tekirdağ’da servis taşımacılığına başladıklarını belirterek şunları söyledi: “BMC Levend araçlar ile servis taşımacılığında kendi filomuzu kurmaya başladık. BMC iyi bir marka. 17+1’e yeni yapılan kasa da güzel, ayrıca yakıt, parça ve servis hizmetlerinin daha  ekonomik olacağını düşünerek BMC’yi tercih ettik. Servis taşımacılığında üç yaşının üstünde araç kullanılmıyor. Aldığımız araçların performansından memnun olacağımıza inanarak bundan sonraki araç alımlarında da BMC’yi tercih edeceğiz.”

MBS  firmasının Levend XL’leri, 3800 dev/dak’da 100 Bg güç, 2000 dev/ dak’da 216 Nm tork üreten Nissan BD 30 dizel motorla donatılmış. 17+1 yolcu kapasitesine sahip araçlar, geniş, ferah iç hacmi, modern tasarımlı görüntüsü  ve emniyet standartları ile dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir