Mayıs 16, 2007

Meiller Bauma'da yer aldı

Türkiye distribütörlüğü Doğuş Otomotiv tarafından yürütülen ve Avrupa’nın önde gelen damper üreticileri arasında yer alan F.X. Meiller, 23-29 Nisan tarihleri arasında Münih’te düzenlenen 28. Uluslararası Bauma 2007 fuarında katılımcıların beğenisine 22 adet ürün sundu.

Fuarda 16 ton ve üzeri taşıma kapasiteli 3 ve 4 dingilli kamyon modellerine uygulanabilen damperler ve aracın kullanım şartlarına göre değişik seçeneklerdeki yarı römork damperler tüketicilerin ilgisini çekti. 16 ton ve üzeri taşıma kapasitesine sahip kamyon modellerine uygulanan ve üç yöne devrilebilen damperin sol tarafında hidrolik açılır kapak, sağda hem alttan hem de üstten menteşeli serbest açılır kapak ve arkada üstten menteşeli serbest açılır kapak bulunuyor.

İkinci yeni ürün olan yarı römork damperler ise küvet sacı ve hafifletilmiş yeni tip şasi ile üretilmiş. Bu üretim sayesinde klasik tip, 3 dingilli yarı römork damperler (MHKS 41/3 S) 5.300 kg’ın altında boş ağırlığa sahip.
 
Avrupa koşullarında kullanımlar için tasarlanan ağır tip MHKS 41/2 yarım boru tipi yarı römork aracı ve Avrupa dışı pazarlar için tasarlanan MHKS 23/2 tipi çift tekerli, 30 m3 hacimli, 3.5 king pin’e sahip ekstra ağır tip yarı römork araçlar, Avrupa’da çok talep gören üç yöne yük boşaltabilme özelliği taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir