Aralık 29, 2008

Mercedes'in çekicileri revaçta!

Mercedes-Benz Türk'ün  toplu teslimatları yıl sonunda da tüm hızıyla devam etti. Mersin'de faaliyet gösteren Arıç Lojistik ve Şırnak'ta faaliyet gösteren Mazlum Petrol de yeni  Mercedes'lerle  filolarını güçlendirdiler. Aksaray Kamyon Fabrikası Müşteri Merkezi'nde gerçekleşen törenlerle Arıç Lojistiğe 6 adet beyaz renkli Axor 1840LS çekici, Mazlum Petrol'e de 5 adet beyaz renkli Axor 1840LS çekici  teslim edildi.

Arıç Lojistik'in araçlarının teslim edildiği törende, Arıç Lojistik görevlisi Muzaffer Ülgen araçların anahtarlarını Mercedes-Benz Türk adına Müşteri Merkezi müşteri eğitmeni Yaşar Yeşilöz'den aldı. Muzaffer Ülgen, teslimat töreninde yaptığı konuşmada, Axor'u kullanım kolaylığı, dayanıklılığı, yakıt tüketiminde ekonomik olması ve servis ağının yaygın olması nedeni ile tercih ettiklerini söyledi. Üngen, Axor’u yedek parça bulunabilirliğinin kolay olması ve yüksek ikinci el değeri olması nedeniyle tercih etmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Mazlum Petrol'in  firma görevlisi Selahattin Danış da araçların anahtarlarını Müşteri Merkezi müşteri eğitmeni Yaşar Yeşilöz'den aldı.  Selahattin Danış, teslimat töreninde, Axor'u yakıt tüketiminde ekonomik bir araç olması nedeniyle tercih ettiklerini belirtti ve  servis ağının güçlü, yedek parça bulunabilirliğinin kolay bir araç olması nedeniyle Mercedes-Benz araçlarını seçtiklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir