Ağustos 11, 2011

Mercedes-Benz'den otobüs ve hafif ticari araçlarda kampanya

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Ağustos ayında otobüs müşterilerine “Her Yıl € 1 Farkla” sloganı ile sunduğu kampanyada taksitleri takvim yılına eşitledi. Mercedes-Benz müşterilerinin 2011 yılında € 2.011 ile başlayan taksit bedeli, 2013 yılı ile birlikte, her yıl sadece € 1 artış ile, € 2.013’a yükselecek.
Balon ödemeli kampanya ile 36 ay vadeyi seçen Mercedes-Benz müşterileri, 2014 yılının ilk 7 ayında aylık € 2014 ödemeye devam edip, son taksitte € 22.600’ dan başlayan balon ödemelerle kredilerini sonlandırabilicek.
48 ay vadeli planı seçen Mercedes-Benz müşterileri ise 2014 yılı boyunca ayda € 2014 ödemeye devam edip, 2015 yılının ilk 7 ayında ayda € 2015 ödeyebilecek ve son taksitte € 60.000’dan başlayan balon ödemeler ile geri ödemelerini bitirebilecek.
Bu sayede araç yenileme ya da ilave araç yatırımı yapan müşteriler vade süresince düşük taksit tutarları ve vade sonunda yüksek 2.El değeri sayesinde ödenebilir bir son taksit bedeli ile Mercedes-Benz Tourismo veya Travego’ya sahibi olabilmenin avantajlarından faydalanabilecek. Ayrıca bu kampanyadan faydalanarak araç alan Mercedes-Benz müşterileri, son ödeme tutarını Mercedes-Benz Finansman Türk’e ödeyebilecek ve artan miktarı peşinat olarak vererek aracını tekrar yenileyebilecek.

 

Hafif Ticari Araçlar
Mercedes-Benz, ürün gamında bulunan Vito, Viano ve Sprinter araçlar ile müşterilerine uygun çözümler sunmaya devam ediyor. Yeni araç sigorta hizmeti, Mercedes-Benz Sigortacılık Hizmetleri aracılığıyla Mercedes-Benz müşterilerine sunuluyor. Mercedes-Benz Taşıt Ticaret tarafından Mercedes-Benz müşterilerinin 2.El araçları binici fiyatlarıyla değerlendiriliyor. Yine Mercedes-Benz Taşıt Ticaret tarafından satılan tüm ikinci el hafif ticari araçlar 1 yıl boyunca sınırsız kilometre için sıfır kilometre araç fiyatı üzerinden garanti kapsamında satılıyor.
Bakım aralığının uzun, bakım maliyetlerinin düşük olduğu, düşük yakıt tüketimi sunan mevcut kullanımdaki hafif ticari araçlar için sunulan revizyon paketleri ile araçların kullanım ömürlerinin arttırılması hedefleniyor.

Sprinter
Mercedes-Benz Türk her zaman olduğu gibi Sprinter kullanıcılarının güçlerine ortak, işlerine destek oluyor. %0.89 faiz oranı ile ve 48 aya varan vade seçeneği sunan “Gücünüze Ortak, İşinize Destek Sprinter” kampanyasından faydalanan kurumsal müşteriler ayda 519 TL’den başlayan ödemelerle yepyeni bir Sprinter sahibi olabiliyorlar.

Vito
70 cm uzunluğundaki bagaj alanı, katlanabilir, yön değiştirebilir koltukları ve 3+3+2+1 oturma düzeni ve D2 belgesine kayıt imkanıyla turizm ve taşımacılıkta bir ilke imza atan Yeni Vito 8+1 Minibüs; konfor, rahatlık ve ekonomiyi bir arada arayanların yeni gözdesi olmaya devam ediyor. Mercedes-Benz, özellikle turizm sektörü için Mercedes-Benz Finansman Türk'ten mevsimsel ödeme seçenekleri sunuyor.

Viano
Geniş hacimli araçların en üst kategorisini tanımlayan yeni Mercedes-Benz Viano kendi sınıfında değerleri yeniden belirliyor. Yeni Viano 163 P Euro 5 motoru, BlueEFFICIENCY teknolojisi veve standartların çok ötesinde konfor anlayışıyla mutluluk için özel sebepler arayanların yine ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir