Şubat 27, 2007

Mercedes Benz'in Busworld-Turkey fuarında sergilediği Travego 17 üstün Erçelik filosunda

Mercedes Benz Türk’ün Busworld-Turkey fuarı için özel olarak ürettiği ve sergilediği otobüslerden Travego 17 SHD Hasmer Otomotiv tarafından ÜSTÜN ERÇELİK’e satıldı. Otobüsün sürüş ve bakım eğitimi Mercedes Benz’in Hadımköy  tesislerinde gerçekleştirildikten sonra, Düzce’de organize edilen törenle sahiplerine teslim edildi.

Üstün Erçelik firması ve otobüs ortaklarından Ali Başkan ile Ahmet Zorlu tören esnasındaki açıklamalarında; Üstün Erçelik firması olarak filomuzu sürekli güncel modellerden oluşturuyoruz. Türkiye’de ilk defa düzenlenen Busworld fuarı için özel olarak üretilen Travego 17’nin hedef ve beklentilerimize en uygun araç olduğuna karar verdik. Birçok ilave aksesuarla birlikte özellikle ZF AS-Tronik otomatik şanzımanı monte edilen bu aracı satın alarak teknolojiye ve yeniliğe açık olduğumuzu herkese göstermek istedik dediler.

Hasmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Sağlam ise ;otobüsün anahtarını Ali Başkan’a takdim ederken; D 100 ve eski E5 karayollarının kesişme noktasındaki tesisimizde 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Satış faaliyeti verdiğimiz hizmetlerin sadece bir bölümüdür. Türkiye’nin çift vardiya usulü servis veren tek bayii olarak koşulsuz müşteri mutluluğu için tüm ekibimizle doğudan batıya, batıdan doğuya akan bütün Mercedes Benz araçlarına hizmet ediyoruz. Bu teslimatı yapmakla, bundan sonra vereceğimiz tüm hizmetlerin sürekliliğini de taahhüt etmiş oluyoruz diyerek, otobüsü kazasız ve bol kazançlı günlerde kullanın temennisinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir