Haziran 4, 2008

Mercedes-Benz Travego turnesini tamamladı

Geçtiğimiz senelerde Yüksek Sadakat ve Grup Seksendört konserlerine destek veren Mercedes-Benz Travego 2 – 26 Mayis 2008 tarihleri arasında  11 şehir ve üniversiteyi kapsayacak bir turneyle grup Pinhani’yi sevenleriyle buluşturdu. Trakya üniversitesi'nde başlayan Travego konserleri; İstanbul, Antalya, Adana, Antakya, İzmir, Konya, Ankara, Trabzon, Samsun ve Eskişehir'de devam etti.

Yeni Travego, 2.10 metrelik tavan yüksekliği ve 2.041 metre iç genişliğe sahip. Yeni Travego’nun koltukları, Mercedes-Benz tarafından tasarlanıp üretilen MS koltuk ailesinin en geniş modeli. Koltukların ergonomik yapısının yanı sıra, terletmeyen yün bazlı kadife kumaşı ve geniş diz mesafesi yolcular için konfor sağlamayı hedefliyor. Bardak tutuculu tablet ve ayak dayama ünitesi de koltuk rahatlğıını tamamlayan detaylar. Koltukların üzerinde ayarlanabilir ve kapatılabilir havalandırma üniteleri bulunuyor. Otobüsün orta kısmına yerleştirilmiş hassas kontrollü tam otomatik klima, homojen ısı dağılımını sağlıyor. 17 SHD’de 35 KW, 15 SHD’de 32 KW gücünde yolcu kliması ve her iki araçta 8 KW gücünde sürücü bölümü kliması standart olarak bulunuyor.

Yeni Travego’da “Blaupunkt Professional Line” ile ses ve görüntü sistemi kuruluyor. Aracın orta bölümde mutfak ünitesi, su ısıtıcısı ve hassas kontrollü buzdolabı bulunuyor. Ön torpidoda ise 65 lt kapasiteli ilave buzdolabı, daha fazla ikram malzemesi saklama imkanı sunuyor. Mutfak ünitesinin üst kısmındaki kapaklı bölüm de servis malzemeleri için kullanılıyor.  Orta kapının sağına yerleştirilen tuvalet, çok kanallı-kulaklıklı müzik sistemi. luxline koltuk döşeme ve deri koltuk döşeme ise daha fazla konfor isteyenler için ilave donanımlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir