Ocak 12, 2011

Mercedes yılın ilk otobüs teslimatlarını yapıyor

Mercedes-Benz Türk 2011’in otobüs teslimatlarına başlayarak; Gaziantep merkezli Çayırağası Turizm 8 adet Travego 15, Baytuğ Ticaret de 1 adet Tourismo 16 RHD satışı gerçekleştirdi.

30 adetlik araç parkının çoğu Mercedes-Benz marka otobüslerden oluşan Çağırağası Turizm için düzenlenen teslimat törenine; Mercedes-Benz Bayii Koluman Gaziantep Şubesi Otobüs Satış Danışmanı Erdal Kaş, Çağırağası firma sahibi Mehmet Ali Soybay ve bireysel otobüsçü Mehmet Ali Geçör katıldı.

Firma sahibi Mehmet Ali Soybay, teslimat töreni sırasında yaptığı konuşmada, Travegoları Mercedes-Benz markasının güvenilirliği, araçların değerli, sağlam ve dayanıklı olması nedeni ile tercih ettiklerini belirtti. 2011’de araç alımlarını sürdürmeyi planladıklarını belirten Soybay, yıllardır Mercedes-Benz markasını tercih etmekten memnun olduklarını da sözlerine ekledi.

Baytuğ’un tercihi Tourismo

Baytuğ Ticaret’in tercihi ise Tourismo 16 RHD oldu. Şirket 1 adet Tourismo 16 RHD’i filosuna ekledi. Firma, Yeni Adana Seyahat’e hizmet verecek olan aracı, 2004 model Intouro RHD’nin takası ile Mercedes-Benz Türk Bayii Bayraktarlar Merkay AŞ’den teslim aldı.

Teslimat törenine, Merkay Otobüs Satış Müdürü Mustafa Yıldız, Baytuğ Ticaret’ten ise şirket sahipleri Bayram Apaydın ve Gazanfer Apaydın katıldı. Apaydın’lar, teslimat töreninde, ekonomik olduğu ve 50 kişilik kapasite sunduğu için Tourismo 16 RHD’yi tercih ettiklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir