Kasım 7, 2007

Mersin Otomobil Fuarı'nın yıldızı Anadolu Isuzu

Anadolu Isuzu, Mersin Otomobil Fuarı’nda kamyon, kamyonet, otobüs ve pick-up segmentindeki araçlarını sergiledi.

Anadolu Isuzu Mersin bayii İsotlar, 1-7 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen Otomobil Fuarı’nda NPR, NKR-Low, Roybus C, D-Max 4×4 A/T, D-Max 4×4 M/T modellerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Anadolu Isuzu’nun, 2008 yılında Türkiye’de üretmeye başlayacağı pick-up segmentindeki aracı D-Max, fuarda büyük ilgi gördü.

Anadolu Isuzu’nun, Mayıs ayında yenileyerek piyasaya sunduğu ve 2008 yılında Türkiye’de üretmeye başlayacağı pick-up’ı D-Max 4×4, Mersin Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilere sergilendi. D-Max 4×4’de, önceki modelden farklı olarak motor teknolojisinde daha çevreci Euro 4 normuna sahip common rail turbo dizel intercooler motor bulunuyor. Yeni D-Max’lerin manuel vites versiyonu 3600 devirde 136 hp maksimum güce ve 186nm torq gücüne sahip. Yeni D-Max’in 4×4 otomatik vites versiyonu ise 333nm torq oranı ile sınıfında benzersiz. D-Max 4×4, 163 hp güce sahip.

Yeni dış görünüşü ile Mersin Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerden tam not alan Roybus C, tam havalı fren ve havalı süspansiyona sahip. 27 kişilik koltuk kapasitesine sahip Roybus C, 4 silindirli Turbo Dizel motoru ve ekonomik yakıt tüketimi ile kullanım rahatlığı sağlıyor.

Anadolu Isuzu Mersin bayii İsotlar’ın fuarda sergilediği NKR-Low modeli ise 3,5 tonluk, 80 HP motor gücüne sahip. NKR-Low, alçak şasisi ile yükleme-boşaltmada büyük kolaylık sağlarken, mükemmel manevra yeteneği sayesinde en dar sokaklara bile kolayca giriyor. Anadolu Isuzu’nun kamyon segmentindeki modeli NPR’nin ise 7.5 tonluk, 121 HP gücünde Euro 2 Turbo Dizel motoru bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir