Kasım 28, 2011

Mirap'a yeni 20 çekici

Yurtiçi ve yurtdışı nakliye alanında hizmet veren Mirap Uluslararası Nakliyat firması, gerçekleştirdiği son yatırımla 20 adet MAN TGX çekiciyi filosuna kattı. MAN Şensan Bayii Ahmet Demir aracılığı ile satışı gerçekleştirilen çekicileri firma sahibi Tahir Mirap teslim aldı.

Teslimatla ilgili düzenlenen törende konuşan Tahir Mirap, filolarında toplam 80 araç bulunduğunu belirterek, “Filomuzda yer alan 80 aracın hepsi MAN. Yakıt ekonomisi, performansı ve dayanıklılığı nedeni ile yıllardır MAN markasını tercih ediyoruz. MAN’ın satış sonrası hizmet ve kalitesinden de oldukça memnunuz. İşletim maliyetleri açısından değerlendirildiğinde MAN son derece avantajlı” şeklinde konuştu.

MAN Kamyon Satış Müdürü Serkan Sera ise MirapUluslararası Nakliyat Firması ile olan işbirliklerinin gelecekte de devam edeceğini belirtti. Konuşmaların ardından MAN Kamyon Satış Müdürü Serkan Sera ve MAN Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ataç Seran firma sahibi Tahir Mirap’a araçların sembolik anahtarını vererek teslimatı gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir