Ocak 19, 2010

Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Akbank'tan ödeyenlere ücretsiz check-up

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin Ocak ayı taksidini Akbank şubeleri, Akbank internet bankacılığı şubesi ve Akbank kredi kartı ile ödeyenler, tüm marka ve model araçlarına Bosch Car Service’ten ücretsiz check-up kazanıyor.

Akbank ve Bosch Car Service’in birlikte hayata geçirdiği kampanya kapsamında 31 Ocak 2010'a kadar Akbank’tan MTV’sini ödeyen araç kullanıcıları, dekontları ile kampanyaya katılan Bosch Car Service’lere başvurarak ücretsiz check-up hizmetinden faydalanabiliyorlar. 1 Nisan 2010 tarihine kadar geçerli olan kampanya, marka ve model bağımsız tüm binek ve hafif ticari araçlar için geçerli. Ücretsiz check-up; elektronik arıza kontrolü-Diagnostik, motor yağı seviyesi, cam ve radyatör suyu, direksiyon, antifriz ve fren hidroliği, polen, hava ve yakıt filtreleri, şarj ve marş sistemleri, fren sistemleri, klima kayışları, ısıtma ve soğutma kontrollerinin yanı sıra aydınlatma sistemleri ve far ayarlarını da içeriyor.

Bosch, her marka ve model araca hizmet verebilen Bosch Car Service ağı ile Türkiye’de yaygın servisleriyle son kullanıcılara hizmet veriyor.  Türkiye’deki Bosch Car Service ağı, Bosch firmasının uyguladığı standartların dışında TSE’nin tespit ettiği standartları da uyguluyor.

Bosch Car Service, müşterilerine; motor mekanik, benzin püskürtme sistemleri, fren/ABS ve ASR sistemleri, dizel püskürtme sistemleri, arıza teşhis (egzoz emisyon, klima/ısıtma sistemleri, motor test, diagnoz), elektrik / elektronik sistemler, konfor elektroniği hizmetlerini sunuyor. Diğer yandan kaporta ve boya bölümü ise Bosch Car Service’in işletmecisi tarafından isteği doğrultusunda yapılandırılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir