Ocak 26, 2011

My Lojistik'e 21 yeni Daily

Iveco’nun İstanbul yetkili satıcılarından İstanbul Otomotiv, My Lojistik firmasına 5 adet 70c15cc 4750wb, 8 adet 35c15cc 4100wb ve 8 adet 35c15cc 3750wb Iveco Daily’yi törenle teslim etti.

Teslimat töreninde konuşma yapan İstanbul Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı; My lojistik firmasına yaptıkları teslimatdan büyük memnuniyet duyduklarını ve müşterilerini satış sonrası hizmetlerde de mahcup etmeyeceklerini ifade etti.

My Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Abbas Akbal ise; 1993 yılında kurulan firmalarının 1999 yılından beri taşımacılık hizmeti verdiğini, filolarında hafif, orta ve ağır olmak üzere her segmentden kamyon olduğunu belirterek; Dailyleri yakıt ekonomisi, geniş bakım aralığı, şasi sağlamlığı, istihap haddi, farklı kasa ölçü seçenekleri ve segmentinde en uzun kasa boyuna sahip olmaları nedeni ile tercih ettiklerini söyledi.

Iveco Araç satış’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Davide Righetto da, My Lojistik’in Iveco’yu tercihlerinde Daily’de farklı tonajları da sunuyor olmalarının etkili olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir