Aralık 15, 2011

Nakliye firmaları MAN'ı tercih etti

Teslimatlarına devam eden MAN, son olarak nakliye firmaları Temirler Uluslararası Nakliyat'a 6 adetlik TGX 18.440 Euro-5 siparişlerinin ikisini ve Oto Sürat Nakliyat firmasına da 2 adet TGX 18.440 Euro-4 teslim etti.

 

Düzenlenen törenle araçları teslim alan Temirler Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Temir, “20 yıldır bu sektöre hizmet veren bir firmayız. Filomuzda toplam 8 adet MAN bulunuyor. Düşük yakıt performansı ve en önemlisi servis hizmetlerinin kalitesi MAN markasını tercih etmemizdeki en büyük etken. Bu tercih aynı zamanda firmamız adına bir prestij anlamına geliyor” dedi. Törenin ardından araçlar MAN Otomotiv Ticaret Ltd Şti. Kayseri Bölge Satış Sorumlusu Mehmet Kökez tarafından Ali Temir’e teslim edildi.

Filosunda 12 adet MAN bulunan ve 35 yılı aşkın bir süredir nakliye sektöründe faaliyet gösteren Oto Sürat Otomotiv Nakliyat firması adına ise araçları firma yetkilisi Uğur Er teslim aldı. Filolarında bulunan MAN araçlardan memnun olduklarını belirten Uğur Er, “Araçların yakıt sarfiyatı ve işletim maliyetleri oldukça ekonomik. Bu memnuniyetimiz dolayısıyla yeni yatırımlarımıza da MAN ile devam ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir