Ocak 27, 2011

Nalçacılar filo yatırımlarına devam ediyor

1975 yılından bu yana uluslararası taşımacılık sektörünün faaliyet gösteren Nalçacılar Uluslararası Nakliyat, tek seferde 1 adet FH 540Bg 6×4 çekici, 10 adet FH X-low 460Bg 4×2 çekici ve 12 adet FM11 450Bg 4×2 çekici ile araç sayısını 40’a çıkardı ve böylece filosunu iki katına çıkarmış oldu.

Nalçacılar Uluslararası Nakliyat ve Otomotiv Pazarlama AŞ sözcüsü Şerafettin Nalçacı teslimat töreninde şunları söyledi: “Volvo Kamyon’u tercih etmemizin nedeni araçların üstün performansı ve düşük işleme maliyetiyle çalışıyor olması. Rekabetin çok güçlü olduğu nakliye sektöründe ayakta kalabilmek ve büyüyebilmek için doğru adımlar atmalı, doğru iş ortaklıkları kurmalısınız. Biz de Volvo Kamyon ile verdiğimiz hizmetin kalitesini yükseltiyor ve aynı zamanda düşük maliyete yüksek performansla kar ediyoruz.”

Volvo Kamyon Satış Temsilcisi Erkan Ergene ise törende; “Nalçacılar Nakliyat gibi taşımacılık alanında ülkemizin en köklü firmalarının bir numaralı tercihi olmak bizleri son derece memnun ediyor. Bugün gerçekleşen teslimat töreniyle Nalçacılar Nakliyat bir kez daha dünyanın en kaliteli kamyonuna olan güvenini göstermiş oldu” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir