Temmuz 4, 2011

Navigator, iGrafx'in Türkiye'deki iş ortağı oldu

Arkas Holding’in bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketi Navigator, İş Süreci Analizi (BPA) çözümlerinde iGrafx’i de danışmanlığını yaptığı  ürünler arasına ekledi ve Navigator, Amerika merkezli iGrafx’in Türkiye’deki temsilcisi oldu.

Kurumların stratejik, organizasyonel ve operasyonel yapılarının tanımlanması amacıyla kullanılan ve süreç mükemmelliği ile ilgili her türlü girişim için bir temel oluşturan iGrafx’in ürün ailesi, kurumların süreçlerini anlamasına ve iyileştirmesine katkıda bulunmayı hedefliyor.

 
Süreçlerin dinamik modellenmesi ile süreç sahiplerinin darboğazları ve önemli noktaları görmesini, analiz yapmasını, sorunları doğru tespit ederek çözümlere odaklanmasını ve kaynakların etkin kullanılmasına çalışılıyor. Sistem; İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Japonca ve Cince olmak üzere sekiz farklı dil seçeneğine sahip.
 
SAP ile entegrasyonu var
iGrafx Process for SAP ürünü, iş ve bilgi sistemleri arasındaki fonksiyonel ve operasyonel ihtiyaçları dikkate alarak çift taraflı iletişim imkanı veriyor. Böylelikle SAP kurgulaması ve iş gereksinimleri senkronize oluyor. Sunduğu analiz ve raporlama  ile SAP’nin iş süreçlerine desteğini artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir