Mart 19, 2010

Netlog 2 deste Serin Treyleri filosuna ekledi

Türkiye’nin lojistik firmaları arasında yer alan Netlog yatırımlarına devam ediyor. Netlog, Serin Treylerden 20 adet Optima Light treyler satın alarak filosunu güçlendirdi. Netlog Lojistik İşletme Direktörü Ali İstanbullu araçların temsili anahtarını Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin'den teslim aldı.

Teslimat ile ilgili görüşlerini bildiren Netlog Lojistik İşletme Direktörü Ali İstanbullu, tercihlerini yaparken daha öncede filolarında bulunan Serin marka araçlardan almış oldukları yüksek performansın etkili olduğunu belirterek;“Bu yeni ürünlerin bizim için en önemli özelliği hafif olması ve ağır yüke dayanıklı olmasıdır. Bu sayede normalden daha fazla yük taşıma imkânına sahip olacağız ve buna istinaden daha da fazla kazanç sağlayacağız”dedi.

İstanbullu, ayrıca, hem müşteri memnuniyeti ilkesini kendine misyon edinmiş hem de satış sonrası hizmetleri ile müşterisine büyük imkanlar sunan Serin Treyler’le çalışmaktan çok memnun olduklarını dile getirdi.

Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin de 5.800 kg ağırlığı, ağır yüke dayanabilmesi sayesinde kendi segmentinde önemli bir yere sahip olan Optima Light Treyler’in piyasadan beklenilenin üzerinde rağbet gördüğünü belirtti. Ayrıca  Light grubunda yer alan diğer  damper ve kuruyük modellerinin de hem hafifliği hem de müşterilerin diğer isteklerine cevap vermesi gibi nedenlerden dolayı yoğun ilgi görmesi sayesinde yıl sonuna kadar hedeflenmiş olan satış adetlerinin üzerinde bir rakama ulaşacaklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir