Temmuz 9, 2007

Nevpa'nın altıncı şubesi İkitelli'de törenle hizmete başladı

Ticari tasıma araç aksesuarlarının üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren Nevpa Karoser Ekipmanları Türkiye’deki altıncı şubesinin açılışını  7 Temmuz 2007 Cumartesi günü İkitelli’de gerçekleştirdi.  25 yıllık tecrübeye sahip olan firma, 450 m2 alana sahip yeni yerinde müşterilerine yedekparça satışı gerçekleştirecek. 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan firma aynı zamanda yeni şubesiyle  Avrupa’ya giden ürünlerin sevkiyatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Nevpa İç Anadolu Bölge Müdürü Adil Evirgen açılış töreninde yaptığı konuşmada,  İstanbul içerisindeki ihtiyaçların yoğunluğundan dolayı  Maltepe şubesine ek olarak Avrupa yakasında da bir büro açma ihtiyacı hissettiklerini belirterek, “Avrupa yakasından gelen müşteri taleplerinin yoğunluğunu da  değerlendirilerek acil hizmet çerçevesinde bu açılışı gerçekleştirdik. İleriki dönemlerde şube sayımızı daha da artırmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Nevpa’nın ürün gamında; kapalı, frigo kasa, treyler ve frigo dorse, ahsap-sac kasa, damper ahsap-sac kasa, damper ekipmanlari, takoz çesitleri, lambalar,  kapı profilleri ve contalar, alüminyum malzemeler v.b ürünler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir