Nisan 21, 2010

Nissan Navara yeni versiyonuyla pazarda

Piyasaya sunulduğu 2005 yılından beri 6.500 adetlik satış rakamına ulaşan Nissan Navara yenilendi. 4×2 ve 4×4 versiyonlarıyla Navara, artık daha da iddialı.

Nissan’ın  2.5 litrelik common rail turbo dizel motoru yenilenen Navara, 19 Bg’lik güç artışıyla 4×2 SE versiyonunda 163 Bg güç ve 403 Nm tork, 4×4 SE ve LE versiyonlarında da 190 Bg’ lik güç ve 450 Nm tork ile sunuluyor.

Yeni  Navara’lar düz ve otomatik vites seçeneklerine sahip. SE versiyonlarında; ABS, EBD ve Brake Assist, sürücü ve yolcu hava yastığı, 6’lı CD çalar, çift taraflı otomatik klima, cruise control, yol bilgisayarı, Bluetooth, alüminyum alaşımlı jantlar, LE versiyonunda ise SE versiyonu özelliklerine ek olarak ESP, yan ve perde hava yastıkları, sunroof, deri döşeme, ısıtmalı ve elektrik ayarlı ön koltuklar ve yağmur sensörü gibi üstün donanımlar standart olarak sunuluyor.

Yakıt tüketimi 7 litre/100 km

Güç artışının yanı sıra yapılan mühendislik çalışmaları neticesinde daha düşük yakıt tüketim değerleri elde ederek, ticari araç kullanıcılarına daha ekonomik giderler sunmayı hedefleyen yeni Navara’nın 4×2 SE M/T versiyonu 100 km'de 7 litre yakıt tüketiyor. Dış görünümüne keskin çizgilerin hakim olduğu yeni tip ön panjur, sportif ön tampon, yeni ön kaput ve yenilenen ön farlar hakim.

İç kısımda yenilenen gümüş renkli orta konsol, gümüş renkli vites ve bardaklık çerçevesi, yeni tip kapı cepleri ve yenilenen 4×4 kontrol düğmesiyle SUV’ları andıran bir görünüme kavuşan Yeni Navara Pick-up kullanıcılarına daha konforlu yolculuk sunmayı hedefliyor.

Yenilenen Navara 50,740TL’ den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir