Kasım 1, 2011

Nuh Trans DAF ve Tırsan Frigo'dan vazgeçmedi

Nuh Trans, filosuna 3 adet DAF çekici ve 3 adet Tırsan Frigorifik treyler katarak, araç parkındaki çekici ve treyler sayısını 40'a yükseltti. DAF-TIRSAN Otomotiv Samandıra tesislerinde düzenlenen tören ile Nuh Trans Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Turan araçlarını DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Müdürü Lale Bayoğlu’ndan teslim aldı.

Törende konuşma yapan Lale Bayoğlu, bir kere DAF ve TIRSAN ürününe sahip olma ayrıcalığını yaşayan firmaların, sonraki yatırımlarında da mutlaka DAF ve TIRSAN ürünlerini tercih ettiklerini belirtti. ‘Çünkü değerini yitirmeyen bir yatırım malı aldıklarının farkındalar. DAF ve TIRSAN ürünleri en uzun kullanım ömrüne ve en düşük işletme maliyetlerine sahip olmasının yanı sıra yüksek ikinci el değeri ile de yatırımcısına en yüksek kazancı sağlamaktadır’ dedi.

İhsan Turan ise, DAF ve TIRSAN ürünlerini tercih etme nedenlerini şöyle açıkladı: “Geçmişten bugüne Tırsan treylerlerini kullanıyoruz ve çok memnunuz. Frigorifik taşımacılık yüksek sorumluluk ister. Bu yüzden risk alma şansınız yok. Ancak kalitesine güvendiğimiz sonuna kadar ürününün arkasında olan bir markaya yatırım yapabiliriz. Bu da çekicide DAF, treylerde de TIRSAN’dır. Bu markalar bu güne kadar güvenimizi boşa çıkarmadı. Araçlar sorunsuz araçlar ve beklenmedik işletme maliyetlerine neden olmuyor. Tabii ki bu tercihimizde çok etkili oldu’ dedi.

Mersin merkezli Nuh Trans, 1995 yılından bu yana faaliyetlerini yürütüyor. Firma, ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine ısı değişimine duyarlı ürünler taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir