Temmuz 13, 2011

Ok Lojistik Serin dedi

Avrupa taşımalarında Türkiye’nin önde gelen firmalarından Ok Lojistik, belirlediği büyüme stratejisi çerçevesinde treyler yatırımlarında yine Serin Treyler’i tercih etti.

Merkezi Eskişehir’de bulunan ve tüm Avrupa ülkelerine lojistik hizmeti sunan Ok Lojistik, treyler yatırımında Serin Treyler’i tercih ederek, filosuna 51 adet Mega Treyleri kattı. Firma son alımlarla birlikte treyler filosunu 95 adede çıkardı.

Ok Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bağcı, Serin’i tercih etme nedenlerini şöyle açıkladı: “Biz lojistik konusunda her geçen gün kendimizi güçlendirmeye devam eden bir firmayız. Bu yılda hedeflerimize ulaşmak için yeni araç yatırımları yapmayı ve bunun içinde uzun yıllardır çalışmış olduğumuz, kalitesinden ve hizmetlerinden memnun kaldığımız Serin Treyler ile çalışmayı uygun gördük. Ok Lojistik olarak filomuzda bulunan Serin marka araçlardan yüksek verim elde etiğimiz ve teslim almış olduğumuz bu 51 adet araçtan da memnun kalacağımızdan emin olduğumuzu belirtmek isterim.”

Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin de, Ok Lojistik’in yeniden Serin’i tercih etmesinde duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Filosunda Serin Treyler olan lojistik firmalarımızın yine Serin’i tercih etmesi, sağladığımız müşteri memnuniyetinin en önemli göstergesidir. Ok Lojistik’e yapmış olduğumuz bu 51 adetlik Mega Treyler teslimatı, firmayla olan işbirliğimizi daha güçlendirmiştir. Bu konuda yıllardan beri bizi tercih etmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir