Temmuz 12, 2006

Ömer Güzelçiftçi'ye 10 Renault Kerax

Hazır Beton sektöründe faaliyet gösteren Ömer Güzelçiftçi, 10 yeni Renault Kerax’ı, 11 Temmuz 2006 tarihinde Renault Trucks Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Patrick Mosca, Renault Trucks International Başkanı Eric Labat ve Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Gino Costa’nın katılımıyla gerçekleşen törenle teslim aldı.

Teslimat törenine tüm dünyadaki Renault Trucks Şubeleri’nin Genel Müdürlerinin katıldığı uluslararası bir seminer için ülkemizde bulunan Renault Trucks Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Patrick Mosca ve Renault Trucks International Başkanı Eric Labat’da katıldı. Güzelçiftçi, 10 adet Renault Kerax aracın da katılımıyla filosundaki araç sayısını 38’e çıkardı. İkitelli’deki Betonsa Tesislerinde düzenlenen törende firma sahibi Ömer Güzelçiftçi’ye bir de plaket verildi.

Ömer Güzelçiftçi, 1974 yılında torba çimento ile işe başladı. Aynı yıl itibariyle Sabancı Grubu ile işbirliği yapan Ömer Güzelçiftçi, 1985 yılında dökme çimento ve 1990 yılından itibaren de hazır beton üzerine çalışmalarına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir