Ağustos 20, 2007

Opel Astra Sedan'a ön satış kampanyası

Yeni Astra Sedan; satışa çıkacağı Kasım 2007 tarihinden önce, meraklıları için özel ve süreli bir ön satış kampanyası başlattı. 06 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen kampanya dahilinde  aracı satın almak için Opel Bayiliklerine başvuran ve ismini kaydettiren müşteriler özel indirim fiyatı yanında “1 yıllık hediye kasko” uygulamasından yararlanmaya hak kazanacak.

Opel Astra Sedan 1.6 115 hp ve 1.3 CDTi 90 hp (6 ileri vites) motor seçenekleri ile sunuluyor. Astra Sedan’ın 1.6 115 HP’lik modellerinde Easytronic® şanzıman seçeneği ile birlikte standart olarak ESP Plus, Yokuşta Kalkış Desteği ve Spor Sürüş modu bulunuyor.

Yeni Astra ile tekrar kompakt sedan pazarına giriş yapmayı planlayan GM Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “Sedan tipi araçlar Türkiye ve Türkiye benzeri pazarlarda en çok rağbet gören modellerdir. Kompakt sınıf otomobil satın alan Türk müşterilerin % 67’si sedan modelleri tercih etmektedirler. Yeni Astra HB modelimizin Sedan gövde tasarımını 06 Ağustos 2007 tarihi itibari ile Türkiye pazarına “Ön Satış Programı” ile sunmaya başlıyoruz. Yeni Astra Sedan’ın Astra ailesine katılmasıyla model yelpazesini tamamlayarak Yeni Astra modelinin segmentteki konumunu liderliğe taşımayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Yeni Astra Sedan 34.385 YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir