Kasım 6, 2007

Opel Mersin Auto Show yeniliklerini sergiliyor

Opel, 2007 yılının Ekim ayında pazara sunulan Yeni Astra Sedan, 4×4 Antara, bu yılın başında makyajlanan Yeni Astra HB, yeni Corsa, Vectra ve Combo City Plus’ı Mersin Auto Show Fuarı’nda1-7 Kasım tarihlerinde sergiliyor.

Opel Astra Sedan tam 2703 mm uzun dingil mesafesine sahip. Büyük ve karakteristik çamurluklar, tekerlekleri ön plana çıkarıyor. Arka kapıların geniş bir kemerle C direkleriyle birleşmesi, araca binmeyi ve araçtan inmeyi kolaylaştırıyor. Kavisli panoramik geniş arka cam arka tasarımda dikkat çeken özellikler arasında yerini alıyor.

İç tasarımda ise ön bölümde Astra’nın tüm karakteristik özelliklerini yansıtan tasarım öğelerinin aynen Sedan içinde korunduğu görülebiliyor. Dış tasarımdan iç tasarıma uzanan dinamik V temalı orta konsol çizgisi, Cosmo modelinde sunulan piyano lake orta konsol ve ergonomik kontrol düğmeleri bunlardan bazıları. Firma yetkilileri tarafından; 4.587 mm uzunluğu ile segmentinin en uzun aracı olarak ifade edilen  Yeni Astra Sedan 490 litrelik bir bagaj kapasitesine de sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir