Şubat 14, 2008

Opet'in “gitt” kampanyasına ödül

The Global Marketer tarafından her yıl, kategorilerindeki en iyi pazarlama uygulamalarına verilen Diamond Awards ödülünü, otomotiv sektöründe “müşteri bağlılığı yaratan pazarlama uygulamaları” ile bu yıl Opet kazandı. Opet, Gitt kampanyası ile “Müşteri Bağlılığı Yaratan Pazarlama Uygulamaları”  “Otomotiv Sektörü” kategorisinde “Dünyada En İyi” seçilerek, Diamond Awards ödülünün sahibi oldu.

Yarışmada, pazarlama hedeflerine ulaşmadaki başarı, kampanya fikrindeki yaratıcılık ve iletişim etkinliği kriterlerindeki başarı dikkate alınıyor. Dünya çapında 20 ülkeden 300’ün üzerinde pazarlama kampanyasının çeşitli kategorilerde birincilik için mücadele ettiği Diamond Awards’ta, kendi ülkelerinde çeşitli yerel ödüllere layık görülmüş kampanyalar 25 kişilik uluslar arası jüri ekibi tarafından değerlendirildi. Global Marketer’da Türkiye’den ödül alan tek marka Opet oldu.

2007 yılında reklam ve pazarlama alanlarında Kristal Elma, Effie ve Koç Holding bünyesinde CRM Öncüsü Ödüllerini alan Opet, Diamond Awards ile de uluslar arası alanda ödüllendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir