Mayıs 3, 2010

Ortem'e yeni Eurocargolar

Iveco’nun Bursa yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv, Orakçı grubu şirketlerinden Ortem Temizlik firmasına 20 araçlık siparişlerinin ilk 2 adeti olan Eurocargo MLL160E22 ve  MLC150E18 araçları törenle teslim etti.

Üst-Yapıları Orakçı Makine tarafından yapılan ve 16 ve 15 ton azami yüklü ağırlığa, 220 bg ve 180 bg motor gücüne sahip olan araçların teslim töreninde; Özgür Orakçı ile Öz Gözde otomotiv Genel Müdürü Ercan Arslan yer aldı.

Özgür Orakçı yaptığı konuşmada yeni Eurocargo araçların son derece güçlü ve verimli olduklarını, ayrıca servis ve yedek parça hizmetlerinde Öz Gözde'nin yanlarında olmasının, yeni alımda yeniden Eurocargo’yu tercih etmelerinde etkili olduğunu vurguladı.

Ercan Arslan ise yeni Eurocargo araçların düşük yakıt ekonomisine, daha verimli ve güçlü şasi yapısına sahip olduklarından dolayı tercih edildiğini belirtti. Aslan, Orakçı Grubun yeniden Iveco’yu seçmelerinden büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

Orakçı grubu 2002 yılından itibaren önde gelen sanayi kuruluşlarına endüstriyel atık yönetimi konusunda; Marmara, Ege ve Trakya bölgelerinde, 2.000'e yakın personeliyle 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Firma, 2002 yılında Agrega üretimine ve hazır beton satışına başlamış,  2006 yılında da hazır beton santralini Mustafa Kemal Paşa – Bursa'da hizmete açmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir