Ağustos 14, 2007

Otobüs Dünyası Bulgaristan'da

XIX. Busworld Kortijk fuarı 19- 24 Ekim tarihleri arasında Bulgaristan’da yapılacak. 49.000 m2’lik alanda Kortrijk Expo’da gerçekleşecek olan fuar  6 holden oluşacak.  320 katılımcının şimdiden yer alacağının kesinleştiği fuar alanının tamamının doldurulmuş  olduğu firma yetkilileri tarafından belirtiliyor.

Otobüs Dünyası fuarının ana girişi birinci hollerin arkasındaki, EvoBus, Volvo ve Van Hool’un geleneksel olarak yer aldığı uzun bir pavyondan yapılacak. Ziyaretçiler pavyondan geçerek birinci hole ve ardından diğer hollere ulaşacaklar. Fuarda en büyük stand alanları EvoBus, Irisbus, Neoman, Van Hool,VDL Grup ve Volvo gibi Batı Avrupa üreticileri tarafından ayrılmış bulunuyor. Organizasyonda, Çin, Fransa, İsrail, İtalya, Polonya, Portekiz, Rusya, İspanya, Slovenya, Türkiye ve İngiltere’den otobüs kabin, şasi üreticileri de yer alacak. Bunlara ek olarak  dünyanın birçok yerinden otobüs parça ve servis tedarikçileri de fuarda olacaklar.

Otobüs Dünyası Kortrijk Yöneticisi Mieke Glorieux, fuarın daimi katılımcılarının bir kısmının fuar alanına ek oluşturup oluşturulamayacağını sorduklarını belirterek, ürünlerini sergileyen firmaların fuardan duyduğu memnuniyetin kendilerini mutlu ettiğini ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir