Temmuz 16, 2010

Otobüsçüler Safir'i tercih ediyor

Temsa, düşük işletim maliyeti, güçlü motoru ve çevreci kimliği ile Evin Metro Turizm filosuna 3, İstanbul Seyahat’e de 1 adet Safir teslimatı daha gerçekleştirdi.

 Evin Metro Turizm’e gerçekleştirilen 3 adet Safir teslimatı için 6 Temmuz 2010 Salı günü gerçekleşen törene, Evin Metro Genel Müdürü Orhan Şeşen, Temsa Bölge Satış Yöneticisi Baybars Dağ ve Brey Otomotiv’den Mustafa Şahin ve Savaş Sarıkaya katıldı.

Evin Metro Genel Müdürü Orhan Şeşen yaptığı konuşmada, geçtiğimiz Haziran ayında gerçekleştirdikleri Safir alımlarından büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederek;”Filomuza 3 adet Safir daha katarak, Safir’in sunduğu düşük işletim maliyeti, ekonomik yakıt tüketimi, çevreci ve güçlü motoruyla filomuzun gücüne güç kattığımıza inanıyorum” dedi.

İstanbul Seyahat filosu da “Safir”lendi

Yolcu taşımacılığı sektörünün önemli firmalarından İstanbul Seyahat de satın aldığı Safir ile filosunun kalitesine ve düşük işletim maliyetine yatırım yaptı. İstanbul Seyahat’in filosuna katılan ve Bartın – İstanbul güzergahında sefer yapacak olan Safir için düzenlenen teslimat törenine; İstanbul Seyahat yetkilileri, Temsa Yetkili Satıcısı Çavuşoğlu Otomotiv'den Hasan Pilavcı ve Enver Çavuşoğlu, Temsa Satış Müdürü Murat Anıl ve Bölge Yöneticisi Baybars Dağ katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir