Ekim 1, 2010

Otobüsçüler “Tourism” demeye devam ediyor

Tourismo otobüs teslimatlarını hız kesmeden sürdüren Mercedes-Benz; Nişikli Turizm'e 4 adet Tourismo 16, Düzce Güven Kooperatifine 2 adet Tourismo 16 ve Koray Turizm'e 1 adet Tourismo 15 teslim etti.

Nişikli Turizm Bulgaristan ve Romanya'ya Tourismo 16 ile taşıyacak

Nişikli Turizm, araçlarını Mercedes'in Hadımköy'deki pazarlama merkezinde düzenlenen törenle teslim aldı. Teslimat törenine; firma sahipleri Muhittin Nişikli ve Erdinç Nişikli, Mercedes-Benz Otobüs Satış Danışmanı Bülent Tekiner ve şirket çalışanlarının yanı sıra, Mengerler Trakya Otobüs Satış Müdürü Günay Eren katıldı.

Yeni araçlarını Mengerler Trakya Otobüs Satış Müdürü Günay Eren'den teslim alan Muhittin Nişikli, Mercedes'i bir dünya markası olduğundan dolayı seçtiklerini belirterek; “Satış sonrası hizmetin kalitesi, ekibinin profesyonel olması ve 2.el değerinin yüksek olması da tercih sebeplerimiz arasında yer aldı” dedi. Nişikli, yeni alınan araçların Bulgaristan ve Romanya'ya çalışacağını söyledi.

Günay Eren ise; Tourismo 16 araçlara müşterilerinden olumlu tepkiler gelmeye başladığını vurguladı ve “50 kişilik olması da bu araçları cazip kılıyor” dedi.

Düzce Güven Kooperatifi de 50 koltuklu Tourismo 16'yı seçti

Düzce Güven Kooperatifi de araçlarını Mercedes-Benz Pazarlama Merkezi'nde düzenlenen törenle teslim aldı.

Yeni araçları kooperatif adına Düzce Hasmar Otobüs Satış Müdürü Yaşar Şahin'den teslim alan Düzce Güven Kooperatifi Genel Müdürü Hikmet Küçük, 60 araçlık filoları olduğunu belirterek; “Filomuzun yarısı Mercedes Benz. 30 adet Travegomuz var. 1 sene içince tüm Mercedes araçlarımızı Tourismo'ya çevirmeyi düşünüyoruz. 50 koltuklu olması ve 2.el değerinin yüksek olması Tourismo'yu cazip kılıyor” dedi.

Yaşar Şahin de Tourismo'nun kısa hatlarda Düzce Güven Kooperatifi'nin ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık vereceğini düşündüğünü ve teslimatlarının devam edeceğini söyledi.

Mercedes Benz Otobüs Satış Danışmanı Bülent Tekiner ise araçların Mercedes Buss Store'dan takas yolu ile alındığını belirterek şunları söyledi:

“ Düzce Güven Kooperatifi'nin 2. el araçlarını aldık ve Mercedes Buss Store'a verdik. 2005 model 403 ve 2011 model Safir 13M karşılığında 2 adet Tourismo 16 teslimatı gerçekleştirdik. Alımda Mercedes finans desteği de sunduk.”

Koray Turizm ilk Tourismo'sunu aldı

Koluman İstanbul ise Volkan Turizm'e 1 adet Tourismo 15 teslim etti. Yeni aracını Koluman İstanbul Satış Danışmanı Sarp Tuzcu'dan teslim alan Koray Yılmaz, filolarındaki onuncu aracı aldıklarını, ancak bu aracın filolarındaki ilk Tourismo olduğunu söyledi. Yılmaz, yakıt tasarrufunun da tercihlerinde etkili olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir