Mart 6, 2008

Otokar'dan Halk Otobüscülerine Sultan Maxi ve Doruk 190H

Otokar,  Yenidoğan Turizm ve Doğu Karadeniz Ekspres’e 3’er adet araç teslimatı gerçekleştirdi. Yenidoğan Turizm A.Ş. Yenidoğan Ümraniye hattında çalışması  üzere Doruk 190H araçlarını seçti. Doğu Karadeniz Ekspres ise Samsun – Batum hattında kullanılmak üzere 31 kişilik taşıma kapasitesine sahip 3 adet Sultan Maxi modelini bünyesine ekledi.

Doruk 190H’nin teslimat törenine Yenidoğan Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Arslan, Şirket Müdürü Kadir Arslan ve Otokar Yetkili Bayisi Erman Otomotiv’den Osman Kuvel katıldı. Törende konuşan Yenidoğan Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Arslan: “Bölgemizde yoğun yolcu trafiği sebebiyle iniş-binişleri kolaylaştıran üç kapılı Doruk 190H modelini tercih ettik. Diğer taraftan klimalı otobüsler ile yolcularımıza her mevsim en konforlu hizmeti sunabileceğiz. Doruk 190H modeli otobüsler bizim için önemli olan bir diğer kriteri, yakıt tasarrufunu da beraberinde getiriyor.” dedi.

Doğu Karadeniz Ekspres teslimat töreninde ise  Adnan Sarı, Otokar Yetkili Bayisi Erman Otomotiv’den Erdal Akbıyıkoğlu ve Otokar’dan Sebahattin Yılmaz yer aldilar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir