Ağustos 17, 2007

Otomotiv bilişimi paneli

Otomotiv 2007- 13.Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar ve Servis Ekipmanları Fuarı’nda,  bilişim teknolojileri düzenlenen bir panelle ele alınacak. “Üretimden Finansa, Otomotive Özel Kaynak Planlama” başlıklı  panel 9 Kasım 2007’de, İstanbul CNR Expo Center Palmiye Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.
 
Panelde, siparişe dayalı üretim, maliyet analizi, kalıp planlama, stokların anlık takibi, ana sanayi – yan sanayi entegrasyonu ve finans gibi iş süreçlerinin hangi biçimlerde bilişimden yararlanarak kolaylaştırılabileceğine ilişkin bilgi ve deneyimler paylaşılacak.

Panel, Otomotiv 2007 Fuarı ev sahipliğinde, ITF İstanbul Fuarcılık'ın, Otomotiv dergisi ve  Elsys işbirliğiyle düzenleniyor. Marmara Üniversitesi’nden  Öğretim Görevlisi Sezgin Ersoy, Kanca El Aletleri BT Müdürü Hulusi Bodrumlu ve Elsys Otomotiv Teknolojileri Kıdemli Danışmanı Murat Filcan organizasyonda konuşmacı olarak yer alacaklar.
 
Ücretsiz katılım

Otomotiv 2007 Fuarı’nın tüm katılımcı ve ziyaretçilerinin ücretsiz olarak izleyebileceği etkinliğe katılmak için önceden kayıt yaptırmak gerekiyor. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için 0216 410 40 34 numaralı telefon ya da info@elsys.com.tr adresinten iltibata geçilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir