Mayıs 15, 2010

Özkaymak Neoplan ile güçlendi

50’nci kuruluş yıldönümünü kutlayan Özkaymak, otobüs filosunu 9 adet Neoplan Tourliner L ile güçlendirdi.
 

Özkaymak Seyahat, önümüzdeki aylarda alacağı Starliner ve Tourliner otobüslerle bu yıl toplam 30 adet otobüsü filosuna katmayı planlıyor. Özkaymak Seyahat’in ilk etapta aldığı 9 adet Neoplan  Tourliner L otobüs, Konya Otogarı’nda düzenlenen törenle teslim edildi.

Özkaymak Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Rahim Özkaymak, törende yaptığı konuşmada, 1960–1970 yılları arasında kendi ürettikleri otobüslerle yolcu taşımacılığı yaptıklarını hatırlattı. Şirket olarak bu yıl 50. yıllarını kutladıklarını da anımsatan Rahim Özkaymak, gelişen ve teknolojik ürünlerin daha fazla tercih edilmesiyle birlikte Neoplan otobüsleri tercih ettiklerini söyledi. Özkaymak, 2010 yılında toplam 30 adet Neoplan’ın Starliner ve Tourliner otobüslerinden almayı planladıklarını açıkladı.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. CEO’su KazımTuncay Bekiroğlu da, Konya’da 50 yılını geride bırakmış köklü bir şirkete 9 adet otobüs teslim etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Törenin sonunda, sembolik dev Neoplan  anahtarı, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ CEO’su Kazım Tuncay Bekiroğlu tarafından, Özkaymak Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Rahim Özkaymak’a teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir