Ağustos 25, 2010

Pamukkale Turizm Isuzu dedi

Pamukkale Turizm'in, Gebze Karataş Otomotiv'den satın aldığı Anadolu Isuzu’nun 7 metre segmentindeki toplu taşıma aracı Novociti'ler törenle teslim edildi. Törende Pamukkale Turizm'den Muhasebe Müdürü Süleyman Sırrıkaya, Pazarlama ve Halkla ilişkiler Müdürü Alper Şahin ve Uzun Otomotiv Otobüs Satış Şefi Ülke Arslan, Karataş Otomotiv'den ise Mürsel Sevindik, Ömer Sevindik, Ahmet Karataş, Serkan Coşkuner, Onur Çetinkaya, Ferhat Sancaklı ve Serhat İşkodra yer aldı.

Pamukkale Turizm’in filosuna kattığı bir adet Novociti, Denizli’de şehir içi taşımacılığında kullanılacak. Karataş Otomotiv'in aldığı iki adet Novociti ise halk otobüsü olarak servis verecek.

Novocity’nin özellikleri

2001-85 Avrupa regülasyonlarına uygun olarak üretilen Novociti, engelli yolculara kolaylık sağlayan engelli rampası ile dikkat çekiyor. Engelli rampasının uygun kullanımı için tasarlanmış elektronik kontrollü arka havalı süspansiyon sayesinde araç indirme-kaldırma özelliğine sahip. Araçta; ABS, ASR ve immobilizer güvenlik sistemleri standart olarak sunuluyor. 2170 mm iç yüksekliği ile ferahlık sağlayan araçta, farklı oturma kapasiteleri bulunuyor. 20.000 km’ye yükseltilen bakım aralıkları ise kullanıcısına ekonomi sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir