Nisan 16, 2007

Pamukkale ve Özemniyet'in yolcularına Neoplon konforu

Yolcu taşımacılığının prestijli firmalarından Pamukkale  ve Özemniyet şirketleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da filolarını, MAN’ın Tourliner ve Starliner otobüsleri ile güçlendirler.

Yolcu taşımacılığının ilk firmalarından Pamukkale Turizm, filosunu 1 adet Neoplan Tourliner SHD seyahat otobüsü ile genişletti.Yeni otobüsünü  MAN Finans Bölge Müdürü Vahit Altun  ve Finans Krediler Sorumlusu Esra Erdal'dan teslim alan firma sahibi  Mazlum Babalım,  aldıkları yeni Neoplan otobüs ile temellerini daha da sağlamlaştırdıklarını ve yeni vizyonlarına teknoloji harikası seyahat otobüsleriyle farklı bir boyut getirdiklerini belirtti. Neoplan Tourliner’ı geniş iç mekanı, üstün stili, davetkar görünümü, emniyeti ve konforu için tercih ettiklerin belirten Balaban, aracın sunduğu  konforlu yolculukluktan yolcular kadar şoförlerin de yararlandığını, yatırımlarına MAN ve MFI (MAN Financial Services Tüketici Finansmanı AŞ) ile devam edeceklerini dile getirdi.

Filosunu 2 adet Neoplan Starliner SHD L otobüsleri  ile genişleten Özemniyet Turizm de,   yolcu taşımacılığının  iddialı firmalarından. Özemniyet Turizm sahibi Kenan Menteş  ve Genel Müdür Mesut Güler düzenlenen bir törenle yeni araçlarını, MAN Türkiye yetkililerinden teslim aldılar. Kenan Menteş filolarındaki Neoplan Starliner’ın,  performanslarından son derece memnun oldukları ve iç atmosferi, 1.sınıf koltukları ile çok rahat ve güvenli yolculuk  sundukları için  tekrar tercih ettiklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir