Kasım 2, 2010

Panpet Petrol Serin Treyler'i seçti

Üretim, ar-ge ve satış sonrası hizmetlerinde yenilikler yapan Serin Treyler, teslimatlarına devam ediyor. Son olarak Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu içinde yer alan Kayseri Şeker bünyesindeki Panpet Petrol AŞ’ye; yılbaşında üretimine başlanan ve fazla hacimli yük taşımaya elverişli olan Serin Damper Large treylerden 25 adetlik teslimat gerçekleştirildi.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Panpet Petrol AŞ Genel Müdür Yardımcısı Tahir Durmuş, 2010 yılında sektörde bir canlanma olduğunu belirterek şunları söyledi: “Sektördeki canlanma sayesinde oluşan açığı kapatmak adına yatırımlarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Dorse ihtiyacımızı karşılamak için yaptığımız araştırmaların ışığında; kaliteli bir markanın hesaplı alınabileceği tek adresin Serin olduğunu fark ettik ve Serin Treyler’le anlaşmayı uygun gördük. Bu kararımızın ne kadar doğru olduğunu da 25 adetlik bu teslimatla görmüş olduk.”

Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin ise; “Serin Treyler’in kuruluşundan bugüne kadarki geçen süre içinde, treylerlerde kalitenin diğer adı Serin olmuştur. Bunun en güzel örneğini bugün bu teslimatla görüyoruz. Kendi sektörünün öncüsü konumundaki bir firma ile çalışmaktan oldukça memnunuz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir