Temmuz 9, 2010

Peugeot'dan hem ticari hem binek araçlarda kampanya

Temmuz ayında Peugeot satış noktalarını ziyaret ederek test sürüşüne katılanlar, Oyuncak Hikayesi 3 filminden sürpriz hediyelerin sahibi olacaklar. Çekilişe katılan bir aile ise Disneyland Seyahati kazanma şansı elde edecek.

 

Ticari ve binek otomobillerde indirim

Ayrıca kampanya kapsamında Peugeot modelleri, 5 bin 650 liraya varan indirimler ile sunuluyor. Ticari araçlardan Bipper modelinde 3 bin TL ve Partner Tepe modelinde ise 2 bin 700 TL’ye varan indirim uygulanıyor.

Binek araçları da kampanya ya dâhil eden Peugeot'nun; 207 SW modelinde uyguladığı indirim 5 bin 650 TL. Ayrıca 206 Sedan modelinde kasko hediye eden Peugeot; 107 modelinde de 12 bin TL’ye 12 ay “0” faiz kredi imkanı ile büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca Peugeot Finans, %0,89 faizli 36 aya kadar çok cazip kredi koşulları sunarken kredi kullanan herkese OGS hediye ediliyor. Yaz aylarının tercih edilen modeli 207 CC’de ise 5 bin TL indirim dikkat çekiyor. 207 CC’de deri döşeme, çift bölmeli otomatik klima, Bluetooth, JBL Hi-Fi Müzik Sistemi, Park Yardım Sistemi, Direksiyondan Kumandalı MP3 Uyumlu Radyo-CD Çalar, MP3 bağlantısı, USB-AUX girişi, Alüminyum alaşımlı jantlar ve hız sabitleme sistemi standart olarak sunuluyor. Peugeot’nun yeni monospace modeli 5008’de de video paketi promosyonu devam ediyor. 5008'de sunulan video paketi, 2. sırada oturan yolculara iç mekana mükemmel şekilde entegre edilmiş bir mültimedya sistemini sağlıyor. Bu sistem ön kafalıklara yerleştirilmiş iki adet 7″ renkli ekran, bütün portatif ses/video donanımlarını (video oynatıcı, oyun konsolları, DVD okuyucu) kabul eden bir bağlantı konsolu ve iki adet bluetooth kablosuz kulaklıktan oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir