Temmuz 5, 2010

Peugeot Fırsatlar Konvoyu tekrar yollarda

İlki 2009 yılında düzenlenen Peugeot Fırsatlar Konvoyu’nun ikincisi, 7 Mayıs’ta Mersin'de başladı. Türkiye’nin 32 ilinde düzenlenen ve 26 Haziran tarihinde Çorlu'da sona eren “Peugeot Fırsatlar Konvoyu 2” etkinlikleri dahilinde, katılımcılar Peugeot markasının hem binek, hem de hafif ticari araç ürün gamında bulunan tüm araçları ile tanışma ve bu araçları test etme imkanını buldular.

 

10 bin adetten fazla test sürüşünün yapıldığı etkinlikler kapsamında, konvoyun uğradığı illerde organizasyon haftasına özel olarak sınırlı sayıda Peugeot modeli 8.000 TL’ye varan indirimler ile sunuldu. Ayrıca ücretsiz check-up imkanı ile aksesuarlarda %10 indirim sunularak, aksesuar montajı ücretsiz olarak yapıldı. Etkinlikte, yepyeni Peugeot modellerinin sergilenmesinin yanı sıra, simülatörler, animasyonlar, mini club ve sürprizler ile tam bir festival havası yaratıldı. Peugeot Sport Türkiye pilotları Burcu Çetinkaya ile Çiçek Güney de bazı illerde konvoya katıldılar. Test sürüşlerine katılanlar arasında yapılan çekiliş sonucunda Kayseri’den test sürüşüne katılan Zeynep Gizem Peugeot 308 CC’nin sahibi oldu.

İki TIR eşliğinde yola çıkan konvoya 20 kişiyi aşan bir ekip eşlik etti. Markanın “Motion & Emotion” sloganını benimseyen bu organizasyon ile Peugeot, etkinlik, işlevsellik ile heyecanı benzersiz bir şekilde bir araya getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir