Mayıs 19, 2008

PO'dan binek araçlara yeni motor yağı Maxima

Petrol Ofisi, ‘Akıllı Yağ Teknolojisi’ni kullanarak ürettiği binek araç motor yağları serisi Maxima’yı  motor ustaları ve yağ satıcılarına 6–10 Mayıs 2008 tarihlerinde düzenlediği maxima günlerinde tanıttı.

Etkinlilk çerçevesinde; İkitelli Maslak Atatürk Sanayi Sitesi’nde, Dolapdere, Çakmak Ümraniye ve Kadosan Dudullu sanayi sitelerinde ürünün yapısı, özellikleri, avantajlarına yönelik sunumlar gerçekleştirildi. Eğitimlere yaklaşık 1.000 kişinin katıldı. Etkinlik sonunda en yüksek puanı alan katılımcılar arasında yapılan çekilişte, kazananlara Formula 1 Petrol Ofisi Grand Prix bileti ve çeşitli hediyeler verildi.

Motor aşınmalarına karşı etkin
Firma yetkililerinin verdiği bilgilere göre; motorda oluşacak aşınmaların büyük bir kısmı motorun iç çalışması sırasında meydana geliyor. Motorun iç yüzeylerine asılarak koruyucu bir kalkan oluşturan maxima ise iç çalışma sırasında oluşacak motor aşınmalarını engelliyor. Maksima şehir içi ve şehir dışı yoğun-hızlı trafikte, sıcak, soğuk ve tozlu her türlü koşulda, sürüş şartlarına uyum sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir