Mart 4, 2010

Positive Card müşterilerine hediye kazandırmaya devam ediyor

Petrol Ofisi müşterilerine araçtan inmeden ödeme kolaylığı sağlayan Positive Card'ın yeni kampanyası başladı. Kampanya kapsamında, 1 Mart – 30 Nisan 2010 tarihleri arasında Positive Card ile tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt alan; ya da biriktirerek 75 TL otogaz veya madeni yağ alan herkes bir adet Paşabahçe bardak hediye ediliyor.

Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olan kampanya hakkında ayrıntılı bilgiye www.petrolofisi.com.tr adresinden ya da 0800 211 02 29/ 0555 675 55 55 no’lu telefonlardan ulaşılabiliyor.
 
Positive Kard avantajları
 
Positive Card, 2.000’den fazla PO İstasyonunda, 2.000.000’nun üzerinde tüketici tarafından kullanılıyor. Positive Card sahipleri, bugüne kadar yaklaşık 200.000 adet hediye kazandılar. Positive Card puan sisteminde tüketiciler; 1 litre motorin (Pro Dizel Plus) karşılığında 1 puan, diğer tüm ürünler için 1 litre karşılığında 1,25 puan kazanıyorlar.
 
İş Bankası işbirliği ile hayata geçen uygulamayla Positive Card sahipleri bundan böyle Petrol Ofisi’nden yapacakları akaryakıt alımlarından kazanacakları Positive Puanları, sahip oldukları İş Bankası Kredili KGS Kartları’na veya OGS Cihazları’na geçiş tutarı olarak aktarabiliyorlar.
En çabuk uçuran uçuş programı: Petrol Ofisi, Pegasus Hava Yolları ve HSBC Advantage işbirliğiyle, Positive Card sahipleri, Petrol Ofisi’nden aldıkları akaryakıtı Pegasus Kart ile ödeyerek alışveriş tutarlarının % 5’i oranında UçuşPuan kazanıyor; altı depo benzin karşılığında uçak bileti elde etme şansı yakalıyor.

Ayrıcalıklı seyahat avantajları: Petrol Ofisi’nin Işıl Tur ile yaptığı işbirliğiyle Positive Card sahiplerine 100 TL’ye varan indirim çekleri, ek taksit olanakları gibi çok sayıda avantaj sunuyor.

Kaskoda indirim şansı: Positive Card sahipleri www.sigortam.net’ten aldıkları trafik sigortalarında 20 TL, kasko sigortalarında ise 50 TL indirimden yararlanabiliyor.

Sanal dünyada gerçek avantajlar: Positive Card sahipleri, biriktirdikleri puanlarla, Türkiye’nin lider online alışveriş merkezi olan hepsiburada.com’dan yapacakları alışverişlerde kullanmak üzere 10, 25, 50 ve 100 TL’lik indirim çekleri kazanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir