Mayıs 22, 2010

Premio ve Premio Express'lerde bahar fırsatları

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’nin tescilli hızlı otomobil servisi markası olan PREMIO ve PREMIO Express’lerde,  30 Haziran 2010'a kadar sürücüleri pek çok sürpriz ve fırsat bekliyor.

Premio ve Premio Express noktalarına ziyaret eden  tüketicilere, özel çocuk güvenliği için gerekli olan, omuz ve boyun desteği ürünleri, güneş perdeleri gibi ürünlerin yanısıra, araçlarını yaza hazırlayacak pek çok üründe de indirimler sunuluyor. Ayrıca araç kontrolü yaptıran ve müşteri formunu eksiksiz dolduran sürücülere, sürüş konforu ve güvenliği için “Nitrojen” de ücretsiz olarak sunuluyor.

Tüm bu fırsatlarla birlikte, Premio ve Premio Express mağazalarına giden tüketiciler, Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’nin tüm lastikleri için geçerli olan “4 Al 3 Öde”  ve “4 adet Goodyear EfficientGrip al, 4 adet Philips enerji tasarruflu ampul kazan” kampanyalarından da faydalanabiliyor.

Premio ve Premio Express  noktalarında; lastik, jant, akü, yedek parça, yağ, filtre ve aksesuar satışının yanında ön düzen, lastik konusundaki her türlü servis, jant düzeltme, rotasyon, fren, amortisör, yağ- filtre değişimi  ile garanti sonrası bakım hizmetleri eğitimli personel tarafından gerçekleştiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir