Ekim 8, 2010

Premium uluslararası nakliyecinin tercihi olmaya devam ediyor

Antakyalı uluslararası nakliyat firması Fidan Nakliyat, 20 araçlık alım sözleşmesi imzaladığı araçların ilk partisi olan 10 adet Premium'u Renault Trucks bayisi İmam Kayalıoğulları’dan teslim aldı.

İmam Kayalıoğulları tesislerinde düzenlenen teslimat törenine; Renault Trucks Genel Müdürü Dominique Pollien ve Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu'nun yanı sıra, İmam Kayalıoğulları'ndan Satış Müdürü Tolga Küçükyumuk, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yılankıran, Otomotiv Koordinatörü Faruk Yıldırım ve Genel Müdür Ahmet Daşar katıldı.

Tören sırasında konuşan Fidan Uluslarası Nakliyat'ın sahibi Salih Mışraklı, Renault Trucks ile çalışmaktan mutluluk duyduklarını belirterek; “Filo yenileme çalışmalarımız sırasına yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde tercihimizi, Renault Trucks yönünde kullandık. Firma kalite politikamız gereği bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini gözönünde tuttuğumuz  ve bu doğrultuda ulusal ve uluslar arası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunduğumuz için, kurulduğumuz yıl olan 1994 yılında bu yana araç filomuzu her zaman günün şartlarına uygun tutmayı hedefliyoruz. Yeni Euro 5 araçlarımızla, yakın tasarrufunun yanısıra, uluslar arası arane da rekabetçiliğimizi koruyacağımıza inanıyoruz” dedi.

Dominique Pollien ise, İmam Kayalıoğulları Otomotiv’in Bölgesindeki  başarısına dikkat çekerek; ‘’ Fidan Nakliyat’ı seçiminden dolayı kutluyorum. Filolardaki en büyük maliyet olan yakıtta sağladığımız tasarrufların avantajından Euro 5 motor ayrıcalığı ile yararlanma kararları kendilerine uluslarası nakliyat arenasında gerçekten büyük rekabetçi fırsatlar yaratacaktır ‘’ şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir