Ekim 19, 2007

Renault'dan yeni kampanya

Renault 16 Ekim tarihinden itibaren “tek takasta 3 avantaj” sloganı ile başlayan kampanya dahilinde markası ve modeli ne olursa olsun eski araca 5.000 YTL’ye varan takas indirimi sunuluyor. Bunun yanısıra peşinat ödemeden satın alınan yeni otomobilin ilk taksidi de 2008 yılının Şubat ayında ödeniyor. Takasa alınan otomobil peşinat olarak sayılırken, geri kalan tutar için çok uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.
Bunların yanısıra Symbol Extreme ve Symbol Expression Plus versiyonlarında 12.000 YTL krediye 12 ay %0 faiz Ekim kazancı olarak sunulmaya devam ediyor. Megane Sedan modelinde 29.900 YTL’den başlayan anahtar teslim fiyatlar ise Ekim ayında bir diğer avantaj.
Renault, müşterilere 1 yıl boyunca İSPARK park yerlerini ücretsiz olarak sunmaya da devam ediyor. Renault, ücretsiz park yeri projesini İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İSPARK ile hayata geçirdi. Renault veya Dacia otomobil alan herkes İstanbul’daki 1000’i aşkın İSPARK otopark noktasından ücretsiz yararlanma hakkı elde ediyor. Otomobilin satın alındığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca kapalı otoparklara 12, yol üzerindekilere ise 2 saat süresince ücretsiz park imkanı sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir