Ekim 2, 2010

Renault Trucks'lar Trabzon'da balık ve fındık taşıyacak

Trabzon Bölgesi'nde yurtiçi ve yurtdışı balık ve fındık nakliyatı alanında hizmet veren Denizer Balıkçılık, filosunu 4 adet Renault Trucks Premium 430.19 T araç alarak güçlendirdi.

Trabzon Ömer Ekbiç Servis Tesisleri'nde yapılan teslimat törenine; Denizer Nakliyat’ın Firma Sahibi Recep Denizer’in yanısıra, Renault Trucks Türkiye’yi temsilen Bölge Müdürü Kıvanç Kızılkaya, Ömer Ekbiç Otomotiv’den ise Şube Müdürü Deniz Çetinkaya katıldı.

Denizer Balıkçılık Nakliyat firmasının sahibi Recep Denizer, törende yaptığı konuşmada bölgede artan Renault Trucks araçların kendilerini bu alıma yönelttiğini belirterek; “Özellikle araçların yakıtta cimri olmasının ve verilen servis hizmetlerinin kalitesi, bizim için yeni bir marka olan Renault Truckslara yönelmemizi etkiledi. Araçlardan gerçekten beklentilerimizi karşılayacak performansları gözlemlersek, önümüzdeki yatırımlarımızda da tek bir marka ile devam etme planlarımız kapsamında Renault Trucks’ın daha şanslı olacağını düşünüyorum” dedi.

Ömer Ekbiç Otomotiv Şube Müdürü Deniz Çetinkaya ise Denizer Balıkçılık’ın tercihinin bölgelerinde çok iyi bir referans olacağına inandıklarını belirterek; “Renault Trucks olarak son iki yıldır özellikle Trabzon bölgesinde yakıt sarfiyatı ve servis hizmetlerimizdeki ayrıcalıklarımızın faydalarını her geçen gün artarak gözlüyoruz. Bölgemizde yol şartlarının ağır olması sebebi ile hem yakıtta cimri, hem de dayanıklı araçlar tercih ediliyor, bizler Renault Trucks Türkiye olarak taşımacılık sektörü ile ilgilenen müşterilerimize 430 ve 460 beygirlik araçlarımızı  sunuyor ve servisimizin kalitesini her geçen gün arttırarak, bölgemizde müşterilere dönük beraber bir iş ortaklığı geliştiriyoruz” diye konuştu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir