Aralık 21, 2010

Ruukki Çin'de düzenlenen Bauma 2010'da yeniliklerini sergiledi

Çelik yapı saclarının yanı sıra mobil araçlar için kabin ve parça üretimi gerçekleştiren Ruukki, 23-26 Kasım 2010 tarihleri arasında Şangay'da düzenlenen Bauma 2010'da mühendislik çalışmalarıyla yer aldı. Ruukki fuarda özel yapı saclarını, özel parçalarını ve operatör dostu kabin çözümlerini tanıttı.

Ruukki'nin Raex aşınmaya dayanıklı yapı sacı (sertlik 400-500 HBW), özellikle aşındırıcı çevre koşullarında uzun dönemli olarak yüksek yüzey basıncına maruz kalan araçlarda kullanılıyor. Optim yüksek mukavemetli ve ultra-yüksek dayanımlı yapı sacları, levha ürünlerini de kapsayan geniş ürün gamı oluşturmaya müsait. Özel çelik ürünleri, müşteri uygulamalarında daha az materyalle daha fazla değere çevirilebiliyor. Bu da enerji tasarrufu sağlayan ve geri dönüşümü olan daha hafif yapılar sağlıyor.

Global üretim ağında, müşterilerin mobil makineleri için kaynaklı özel parçalar da üreten Ruukki, Çin ve Avrupa'daki üretim merkezlerinde; mobil vinç, konteynır elleçleme parçaları için yüksek dayanımlı boomlar yapıyor. Ruukki, İnşaat ve maden endüstrisinin yanı sıra çeşitli sektörelerde de müşterilerine de uygun çerçeveler ve boomlar imal ediyor.

Ruukki'nin operatör dostu kabin çözümleri test edilerek müşterilerine sunuluyor. Firma, araştırma ve geliştirme merkezinde, müşterilerinin ar-ge proseslerine destek oluyor. Ruukki markasının ana kabin üreticileri; Merkez Doğu Avrupa, Kuzey Avrupa ve Çin'de yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir