Temmuz 30, 2010

Safir, turizm hizmetinde

Temsa Safir, düşük işletim maliyeti, güçlü motoru ve çevreci kimliği ile turizm sektörünün tercihi olmaya devam ediyor. Mesnevi Turizm de Temsa markalı Safir model otobüsleri tercih etti. Firma 2 adet 13 metrelik Safir’i filosuna ekledi.

Temsa Safir’lerin teslimat törenine firma sahipleri Ünal Öztürk ve Mustafa Öztürk katıldı. Teslimatı gerçekleştirilen araçlar ile filolarının kalitesine kalite kattıklarını belirten Ünal Öztürk, filolarının zamanın gerisinde kalmasını istemediklerini belirterek şunları söyledi:
 
“Safir ile hem zamanı yakalamış oluyoruz hem de Safir’in bize sunduğu konfor, kalite ve düşük işletim maliyetleri ile iki kere doğru tercih yaptığımızı düşünüyoruz. Temsa Safir, turizm sektöründeki her firmanın ihtiyacını eksiksiz karşılayabilecek özelliklere sahip”

Temsa Safir

Temsa Safir, sağladığı ekonomik yakıt tüketimi, güçlü motoru, çevreci kimliği, yüksek yolcu kapasitesi ve yeni şık tasarım ile  dikkat çekiyor. Temsa Safir, tasarımındaki keskin hatları ve güçlü görsel kimliği ile de motorunda taşıdığı gücü yansıtıyor. 12,2 metrelik Temsa Safir’de standart 46 koltuklandırmaya ek olarak, opsiyonlu 50 koltuk oturumu; 13 metrelik Temsa Yeni Safir’de standart olan 50 koltuk oturumuna ek olarak ise opsiyonlu 54 koltuk oturumu seçilebiliyor. Üstelik ekstra koltuklandırma seçeneklerinde, diz mesafesi konforu üst seviyede tutuluyor. Temsa Safir, Euro 4 motoru ile hem ekonomiyi hem de çevreyi koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir