Şubat 22, 2010

Şahin Nakliyat büyümeye devam ediyor

Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler,Orta Doğu ülkelerine tekstil ürünleri, halı ve kuru gıda olmak üzere birçok farklı ürünler taşıyan ve Gaziantep’te depo, antrepo proje çalışmaları ile yatırım faaliyetlerini genişletmeyi planlayan Şahin Nakliyat yeni araç yatırımlarına hızla devam ediyor.

Şahin Nakliyat, Şubat 2010'da da 10 adet DAF XF 105.460 Medium Deck satın alarak, araç parkına 200’ncü DAF aracını ekledi; ayrıca 2010 yılının ikinci çeyreği için 10 adet daha DAF XF 105.460 Euro 5 Medium Deck çekici siparişi verdi.
 
Araçların teslim töreni Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Tırsan Treyler CEO’su Faruk Tezcan'ın katılımıyla Tırsan'ın tesislerinde düzenlendi. Yetkililerden  araç anahtarlarını teslim alan  Şahin Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Taner:  “Uluslararası nakliye firmaları arasında en büyük Tırsan treyler ve DAF çekici filosuna sahip firmalardan biriyiz. Bu DAF markasına ve Tırsan’a olan güvenimizden kaynaklanıyor. Kuruluşumuzdan bu yana hep DAF markasını tercih ettik. Araç sunduğu sağlamlık ve dayanıklılığın yanı sıra işletme maliyeti ve taşıma performansı konusunda da çok ciddi avantaj sağlıyor. Ayrıca DAF marka araçlar en yüksek ikinci el değerine sahip olduğu için araçları yenilerken de önemli bir katma değer elde ediyoruz” diye konuştu.
 
Tırsan Treyler CEO’su Faruk Tezcan ise DAF’ın Avrupa’da son yedi yıldır sürekli olarak pazar payını artırdıklarını belirterek: “DAF, Avrupa’da 2009 yılında krize rağmen büyük bir atak yaparak pazarda üçüncülüğe yükseldi. 2009 yılı DAF’ın Türkiye’de de pazar payını artırdığı bir yıl oldu. Bu gelişmeyi çok önemsiyoruz. Pazar payımızı her yıl artırmak en öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Tırsan olarak 32 yıldır tercih edilen, müşteri memnuniyetini sağlayan ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre üretim yapma felsefesini benimsedik. Bugün Şahin Nakliyat’a yaptığımız 200’ncü DAF teslimatı da bunun en güzel örneklerinden biridir” diye konuştu.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir