Ağustos 9, 2010

Sakaryaspor'u Doruk 215T taşıyacak

Sakaryaspor 2010 – 2011 sezonunda şampiyonluk yolundaki adımlarını Doruk 215T ile atacak. Büyükşehir Belediyesi'nin tahsis ettiği araç, 3 Ağustos 2010’da Sakarya’da düzenlenen törenle kulübe teslim edildi.

Şehrin sporcularını şehirde üretilen otobüs taşıyor

Sakarya kent meydanında yapılan teslimat törenine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Başkanı Rauf Batuboylu, Otokar Genel Müdür Yardımcıları Basri Akgülve Hüseyin Odabaşile diğer yetkililer katıldı. Törende konuşan Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Otokar için Sakarya’nın büyük önem taşıdığını vurgulayarak; “Sakarya’nın vergi rekortmeni Otokar, bölgeden aldığını bölgeye veriyor. Şehrimizin sporcularını ilimizde tasarlanan ve üretilen otobüs taşıyor. Sakaryaspor’a yeni sezonda başarılar diliyoruz” dedi.

Doruk 215T’nin özellikleri

Doruk 215T’nin güçlü Euro4 model motoru, daha az yakıt tüketimi ve temiz bir çevre sözü veriyor. 4 silindirli 215 Bg gücündeki motoru sayesinde yakıt tüketimini en aza indiren araç, işletme maliyetlerini makul bir seviyeye düşürüyor. Doruk 215T; 39 + 1 + 1’lik yolcu kapasitesi, şehirlerarası taşımacılığa uygun yolcu konforu, 5,5 metreküplük geniş bagaj hacmi ve 10 metre uzunluğu ile de dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir