Mayıs 13, 2010

Satışları artan Chevrolet Captiva kampanya süresini uzattı

Chevrolet Captiva'nın Nisan ayında 587 adet sattığı ve satışa sunulduğu tarihten bu yana en yüksek aylık satış rakamına ulaşarak kendi rekorunu kırdığı açıklandı. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada Captiva'nın, Nisan ayında SUV-C 4×4 segmentinde %45,15 segment payı elde ederek, bu sınıfta Nisan ayında satılan her 2 araçtan 1’i Captiva olduğu belirtildi.

Nisan ayında müşterilerden gelen bu yoğun talep üzerine Nisan ayında geçerli olan kampanya Mayıs 2010'un sonuna kadar uzatıldığı kaydedildi. Captiva’nın Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim fiyat ise 69.470 TL’den başlıyor.

Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Murat Aydın konuyla ilgili yaptığı açıklamasında: “Son derece rekabetçi olan Türkiye pazarında Türkiye’nin En Dinamik Otomobil Markası olma vizyonu ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 4×4 SUV segmentindeki başarılı modelimiz Captiva, 2009 senesini kendi segmentinde lider olarak kapattı. Captiva, 2010 yılının Ocak –Nisan döneminde yine en çok satılan SUV-C 4×4 modeli oldu. Nisan ayındaki rekor satış rakamına rağmen gelen müşteri taleplerinin tamamını karşılayamadık. Bu yüzden bekleyen müşterilerimizin de özel Nisan koşullarından yararlanması için Nisan fiyatlarımızı Mayıs sonuna kadar devam ettirme kararı aldık. Captiva’ya gösterilen büyük ilgiden son derece memnunuz” şeklinde konuştu.

Captiva'nın özellikleri

Captiva 4×4;150 beygir gücünde, 2.0 litre Turbo dizel motor ve otomatik vites bulunuyor. 7 koltuk seçeneği, inci beyazı dış renk ve iç mekanda da bej döşeme seçenekleri Captiva müşterilerinin en çok talep ettiği özellikler arasında yer alıyor.

Kapsamlı güvenlik ve 4×4 sürüş özellikleri;

10 adet (ön, yan ve perde ) hava yastığı, ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı) sistemine entegre edilmiş HBA (Hidrolik Fren Destek Sistemi), Darbe emici çelik güvenlik kafesi, DCS (İniş Kontrol Sistemi), ARP (Devrilmeye Karşı Aktif Koruma Sistemi), LRS (Yatay Sürüş Süspansiyonu Sistemi) ve EDB (Elektronik Kontrollü Fren Güç Dağılımı) tüm Captiva’larda standart olarak bulunuyor.8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklim kontrollü klima, pusula, 18 “ hafif alaşımlı alü-minyum jantlar, yol bilgisayarı, 6lı CD/MP3 çalar, arka park sensörü, deri koltuk gibi çok sayıda konfor özelliği Captiva’da sunulan diğer özellikler.Captiva 4×4; yan basamaklar, arka lamba krom çerçeve, ön tampon alt yüz ve ön sis farı çerçevesinden oluşan “Sportif Krom Aksesuar Kit”“ ile satılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir