Aralık 16, 2006

Scania'dan alçak girişli atık toplama aracı

Scania şehir içindeki atık toplama işlemlerinde sürücülerin araca sık sık inip binmesi nedeniyle zaman ve efor kaybını ortadan kaldırmak amacıyla yenilikçi alçak girişli bir atık toplama aracı geliştirdi.

Aynı segmente yer alan diğer araçlara göre daha alçak bir giriş yüksekliği sunan kabine iniş biniş her iki taraftaki geniş bir şekilde açılan kapılar sayesinde daha rahat ve kolay oluyor. Şehir içindeki basit atık toplama işleminden büyük hacimli çöp konteynerlerin taşınmasına kadar geniş bir model yelpazesinde sunulan Scania’nın yeni atık toplama aracı, farklı kabin ve şasi seçenekleri ile her amaca uygunluk gösteriyor.

Scania’nın standart komponentleri temel alınarak geliştirilen ve komple çelikten imal edilen kabin, sürücüye geniş hareket alanı sunuyor. EGR teknolojili motor ile donatılan aracın ileride Euro 5, etanol ve gazlı seçenekleri ile de müşterilerin beğenisine sunulması bekleniyor. Ayrıca Scania aracından maksimum oranda faydalanmak isteyen sürücü ve şirketlere yüksek servis ve yedek parça garantisi sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir